Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Oběžná dráha 2016: Na jevišti s Pavlem Calltou se objeví Klára Hromádková z Brna

Vítězové Oběžné dráhy 2016 - zprava první Klára Hromádková z Brna, druhá Nela Duchačová z Prahy a třetí Patrik Hradecký z Domažlic, který o předchozím víkendu vyhrál v Hotelu Zvíkov české kolo folklorních zpěváků.

Vítězové Oběžné dráhy 2016 - zprava první Klára Hromádková z Brna, druhá Nela Duchačová z Prahy a třetí Patrik Hradecký z Domažlic, který o předchozím víkendu vyhrál v Hotelu Zvíkov české kolo folklorních zpěváků.

MILEVSKO - V pátek 27. května večer viděli diváci v milevském domě kultury velkou hudební show. Na jevišti se objevilo patnáct finalistů soutěže Oběžná dráha, kterou už pátým rokem uspořádal milevský hudebník a majitel studia Lavadero Jaromír Kašpar se svými partnery. Z březnového castingu vzešlo patnáct soutěžících v předepsané věkové kategorii od 10 do 20 let a v pátek večer porota vybrala ty nejlepší. Museli si ovšem úspěch vyzpívat.

 

V porotě zasedli herec a moderátor momentálně velmi populární díky pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas Petr Vondráček, dále představitel Romea v muzikálu Romeo a Julie Štěpán Klouček, muzikálová zpěvačka Tereza Anna Mašková a moderátorka a produkční agentury Nejmaturák Andrea Holeksa. Konkrétně ona měla za úkol vybrat zpěváka nebo zpěvačku s nejlepším outfitem. Rozhodla se pro kočičí kostým Viktorie Tandlerové z Plzně. 

Pak už se poté, co se zpěváci předvedli ve dvou písních, vyhlásilo třetí, druhé a první místo. Třetí skončil mladší ze dvou bratrů Hradeckých z Domažlic - Patrik. Mimochodem - čerstvý vítěz české soutěže zpěváků lidových písní, která se odehrála minulý víkend v Hotelu Zvíkov nedaleko Milevska. Druhé místo patřilo Nele Duchačové z Prahy. 

Jak předseda poroty Petr Vondráček prozradil, stříbro i bronz byly v porotě předmětem pořádně rušné debaty, celá řada zpěváků na tyto příčky aspirovala, svou roli hrál bod či dva. Jen o vítězce měli všichni jasno, stala se jí 15 letá studentka gymnázia z Brna Klára Hromádková. Vítězka kromě profesionálního mikrofonu získala právo zúčastnit se koncertu zpěváka Pavla Callty. 

Diváci mohli sledovat profesionální show se světelnými efekty, perfektním zvukem, výbornými pěveckými výkony a také doprovodnými tanečními choreografiemi od milevské taneční skupiny NRG Crew, která patří k české špičce. Zazněla celá řada známých hitů od tuzemských i světových popových a rockových hvězd. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Miloš 

    Reagovat

     

    Nelčo gratulujeme k úžasnu druhému místu!!! A ne z Prahy ale z Jesenice, rodiče jsou Milevšťáci, takže s tou Prahou to není úplně pravda :-)

    Vloženo 30.5.2016 10:39:07

  • Martina 

    Reagovat

     

    Byl to velice příjemný večer, velký dík organizátorovi. Sice jsem čekala jiného vítěze, ale i tak to bylo velice pěkné. Jen mě zarazila ta nízká návštěvnost, asi Petr Vondráček neni zas tak velký tahoun. Já ho teda osobně nemusím, působí na mě velice arogantně. Ale jinak to byl pravdu pěkný večer.

    Vloženo 28.5.2016 23:41:54

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace