Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Krampus

    sobota 14.12 15:00 - Kaplice, město

  • Předvánoční burza minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií

    sobota 14.12 9:00 až 14:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Zobrazit všechny události
 

Obranu Motoru posílil Američan se zkušenostmi z NHL

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Bomba pro Motor! Obranné řady suverénního lídra Chance ligy rozšíří devětadvacetiletý obránce Conor Allen, který má na svém kontě také několik startů v NHL za New York Rangers ve slavné Madison Square Garden. Aktuálně Motoru chybí dva zadáci. Žigu Pavlina trápí dlouhodobé problémy prakticky od začátku sezony a z posledního zápasu s Jihlavou po první třetině odstoupil kvůli řezné ráně na prstech také René Vydarený. Ten má několik stehů v nepříjemném místě, kde drží hokejku, takže jej také čeká pár dní klid. I proto přichází právě Allen, jehož hokejoví fanoušci z tuzemska dobře znají. Minulou sezonu totiž strávil v Plzni, se kterou vybojoval extraligový bronz, a aktuální ročník zahájil zkouškou v Hradci.


Ani ve východočeském ambiciozním celku nezanechal špatnou stopu a mezi elitou si připsal tři asistence v osmi zápasech. Na další smlouvě se ale obě strany nedomluvily. V dnešním utkání Českých Budějovic na ledě Litoměřic ještě 185 centimetrů vysoký a 95 kilogramů vážící obránce nenastoupí. Do zápasového kolotoče by se měl zapojit od příštího týdne. V Motoru podepsal smlouvu do konce sezony.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace