banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Běh městem

    středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

    25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

  • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

    středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

    Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Od Lišova transportoval vrtulník dva zraněné z autonehody

 Autor: Foto archiv HZS Jihočeského kraje

    Autor: Foto archiv HZS Jihočeského kraje

LIŠOV - Dnes krátce před 13. hodinou byly všechny složky integrovaného záchranného systému vyslány k Lišovu, kde byla na silnici č. 34 ve směru na Štěpánovice nahlášena vážná dopravní nehoda s nutností vyproštění zraněných. Jednalo se o nehodu dvou nákladních automobilů a jednoho osobního vozidla. Řidič Fordu Tranzit pravděpodobně přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním automobilem Mercedes Benz. Následně do nich narazil osobní automobil. Ze zcela zničeného Fordu hasiči museli vyprošťovat jednu zaklíněnou osobu. U nehody přistál vrtulník Letecké záchranné služby, který nakonec do nemocnice transportoval dva zraněné.

 

Operační důstojníci Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje k nehodě vyslal z obou směrů dvě jednotky, a to profesionální hasiče ze stanic Třeboň a České Budějovice. Hasiči po vyproštění provedli nezbytné protipožární opatření. Policisté vozovku v místě nehody zcela uzavřeli a stanovili objízdnou trasu. Po 14. hodině hasičské jednotky zásah ukončily, nehodu šetří Policie ČR.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace