Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Od verandy chytil ve Stráži nad Nežárkou celý dům

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

STRÁŽ NAD NEŽÁRKOU - Škodu ve výši 300 000 korun vyčíslil vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru po požáru verandy, která hořela u domu ve Stráži nad Nežárkou – v části obce Dolní Lhota. K požáru došlo v neděli v podvečerních hodinách. Na místo vyjeli v 18.55 hodin profesionální hasiči ze stanice Jindřichův Hradec a dobrovolní hasiči obce Stráž nad Nežárkou.

 

Průzkum na místě požáru ukázal, že požár se z verandy rozšířil i na navazující dům a pokoje. Teprve po tři čtvrtě hodině dostaly zasahující jednotky požár pod kontrolu. Lokalizaci požáru velitel zásahu hlásil v 19.51 hodin. Zcela uhašen byl požár přesně v půl deváté večer. Co bylo příčinou vzniku požáru, je předmětem šetření.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace