Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trash Nightmare festival - Vol. 7

    sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Hudební festival.

  • Barbora Poláková - Tour 2019

    sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Opilý muž utíkal před policisty a projížděl se na vysokozdvižném vozíku

STRAKONICE - Třiatřicetiletý muž se probral v policejní cele a zjistil, že se dopustil hned několika trestných činů.

Opilý muž napadl v srpnu o sedm let mladší přítelkyni. Nejprve jí nadával a poté došlo i k fyzickému násilí. Vše za přitomnosti dalších lidí, kteří byli společně s nimi na veřejně přístupném místě. Agresor pak odešel do firmy, kde pracoval. Tady si vzal vysokozdvižný vozík a najížděl do strojů, jezdil po výrobních halách a zničil podlahu. Způsobil tady škodu 115 tisíc korun.

Po tomto karambolu ale na místo už jela policejní hlídka, tak muž na nic nečekal, vzal si kolo a jel směrem na Vodňany. Jeho jízda ale nenechala chladným kolemjedoucího řidiče vozidla, který zastavil a začal muže napomínat. Opilý muž na Podsrpu odhodil kolo včetně jedné své boty a pěšky pokračoval směrem do Strakonic, kde si ho všimli městští policisté a ti ho předali policii. "Provedená dechová zkouška potvrdila požití alkoholických nápojů s pozitivním výsledkem přes dvě promile alkoholu v dechu. Během vyšetřování vyšlo najevo, že muž má navíc uložený zákaz řízení motorových vozidel platný od ledna tohoto roku," zakončila mluvčí Jaromíra Nováková.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace