Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční pásmo 4

    neděle 8.12 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Vánoční pásmo pohádek.

  • Jindřichohradecký symfonický orchestr

    neděle 8.12 19:30 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Oslavy Haloweenu. V Budějovicích vypraví strašidelný autobus

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Do oslav Haloweenu se v Českých Budějovicích zapojí i dopravní podnik. V pátek 31. října vypraví speciální haloweenský autobus. Cestující, kteří do vozu nastoupí v maskách, se mohou těšit na drobné odměny od strašidelných průvodčích.

 

Jak upřesnil místopředseda představenstva dopraního podniku Slavoj Dolejš, Pro děti v maskách a kostýmech je navíc připravena soutěž o atraktivní cenu. V autobusu bude fotit dětské masky fotograf a nositel té, kterou porota vyhodnotí jako nejlepší, dostane jako výhru tablet.Speciální strašidelný autobus bude vyjíždět od nádraží z výstupní zastávky v Žižkově ulici u Mercury centra. Odpolední odjezdy budou ve 14, 15, 16 a 17 hodin, večerní pak ve 20 a 21 hodin. Trasa Hallooweenské jízdy povede přes Senovážné náměstí, ulicemi Na Sadech, Husova, Branišovská, Oskara Nedbala, Strakonická, kolem hlavního hřbitova a po Pražské zpět k nádraží. Jedna jízda trvá zhruba tři čtvrtě hodiny a přeprava všech cestujících je zdarma. Podrobnosti najdete na webových stránkách dopravního podniku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace