Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční koncert sborů

    Čtvrtek 12.12 18:00 - ZUŠ, Dačice

    Koncert dětských pěveckých sborů.

  • Anna K. - Akusticky 2019

    Čtvrtek 12.12 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Padesátiletá žena se už našla!

Maria Valušová , Autor: PČR

Maria Valušová     Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 23.10.2013 12:26

TÁBORSKO – PÁTRÁNÍ ODVOLÁNO, ŽENA UŽ SE NAŠLA! Ztratila se padesátiletá Maria Valušová z Klečat. Včera, v pondělí 21. října, odešla ze svého bydliště a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu. Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci pří pátrání.

Maria Valušová odešla z domova, z Klečat na Veselsku, včera kolem třetí odpoledne. Protože se do dnešního dne nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu, obrátil se její manžel o pomoc na policii.

Pohřešovaná je štíhlé, asi 175 centimetrů vysoké postavy, má šedivé vlasy, modré oči a nosí dioptrické brýle. Na sobě by mohla mít růžový pletený svetr, světle zelené tepláky a modrou mikinu s nápisem Tesco. Na nohou pak černé plastové pantofle s plnou špičkou. U sebe nemá své osobní doklady, ani mobilní telefon.
Doposud provedená šetření a opatření nepřinesla žádné konkrétní poznatky.
„Jakékoliv informace k hledané ženě sdělte prosím policistům ve Veselí nad Lužnicí na jejich služebně, na telefonním čísle 974 238 760, stejně jako táborským kriminalistům cestou policejní linky 158,“ vyzval ke spolupráci tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace