Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

  • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

    středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Peklo ve Střelských Hošticích se povedlo

STŘELSKÉ HOŠTICE - Kdo v sobotu 28. listopadu zavítal do Střelských Hoštic, odjížděl přesvědčen o tom, že peklo existuje. O perfektní iluzi se postarali místní hasiči společně s horažďovickými ochotníky.

V peklo se proměnily zámecké sklepy. Ochotníci si zakládají na tom, že se děti strašit nemají a nepoužívají masky, pouze barvy a rohy si dokonce vyrábějí sami. Čerti byli skutečně moc hodní, s dětmi si povídali, mastili s nimi karty, krmili je kyselým zelím pro dokonalý škleb, vážili je na váze hříchů a Lucifer s paní Luciferovou rozdávali perníčky a brambory. V čertí škole se pak návštěvníci pekla naučili počítat po čertovsku. Peklo ve Střelských Hošticích si nenechalo ujít téměř tisíc lidí. Více v Týdeníku Strakonicko ve středu 2.12.

-kre- 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace