Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Jubilejní Lubomír Brabec

  Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

  Romantické skladby pro kytaru.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Pět hřebíčků do milevské rakve. Sestup dokonán?!

ROUDNÉ – Fanoušci, hráči i funkcionáři FC ZVVZ Milevsko musejí skousnout těžkou ránu. Fotbalisté Milevska jeli do Roudného i v oslabené sestavě s jasným cílem – zvítězit a pak doufat v další bodovou ztrátu Malšanů v posledním kole, aby svého sobotního soupeře odsunuli v tabulce pod sebe. Místo toho ale svěřenci kouče Syrovátky nezachytili začátek zápasu a už od čtvrté minuty prohrávali. Domácí navíc záhy přidali i druhý gól, ale Milevští se ještě nevzdávali. Ve 34. minutě snížil Michalec a těsně po přestávce, kdy se lámal chleba, mohl dokonce srovnat Miroslav Suchan, ale svou vyloženou šanci neproměnil. Milevský odpor zlomila až čtvrtá domácí branka, pak už si Malšané s vzduchotechniky chvílemi dělali, co chtěli. Milevští nakonec převážně po vlastních hrubých chybách prohráli 1:5, hattrickem se pod výsledek podepsal skvěle hrající Jasanský. Pokud se tedy potvrdí zvěsti, že z letošní divize sestoupí čtveřice týmů, Milevsko se s celostátní soutěží po pěti ročnících rozloučí. Minimálně v příští sezoně by hrálo jen krajský přebor.

TJ Malše Roudné – FC ZVVZ Milevsko 5:1 (1:1). Branky: 4., 22. a 51. Jasanský, 65. Wermke, 90. vlastní (J. Kosobud) – 34. Michalec. Rozhodčí: Severýn – Trska, Musil. DFA: Michal Beneš. ŽK: 2–5 (Kössl, Píša – M. Suchan, Barda, Knotek, Sedlák, Komárek). Přihlíželo 130 diváků.

Do středečních novin zápas zhodnotili milevský kouč Karel Syrovátka i stoper Ondřej Kosobud. Chybět nebude ani zpověď milevského kata Martina Jasanského, který má na konci sezony vynikající střeleckou fazónu. Čím to je? A už má na stole i nějakou nabídku z vyšší soutěže, nebo zůstane u Malšanů? To vše prozradíme v tištěném vydání Milevských novin!

Diskuse k článku - 18 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • sestup? 

  Reagovat

   

  Určitě se sestoupí?

  Vloženo 12.6.2016 18:04:57

 • fotbal a hokej v Milevsku 

  Reagovat

   

  Je třeba nasypat více peněz. Brzy budou volby.

  Vloženo 12.6.2016 09:58:18

 • fotbal a hokej 

  Reagovat

   

  Nasypat miliony do hokeje a fotbalu do aktivit určené omezené skupině. Jak k tomu přijdou ostatní obyvatele? Zrušit poplatek pro občany plošně, tak aby to bylo pro všechny to ne. Ale sypat miliony do hokeje a fotbalu, který skomírá, tak jak skomírá to ano.
  Jasně je tam hodně voličů. Tak tam se sypat musí. No snad na mě za to nepodají trestní oznámení.

  Vloženo 12.6.2016 09:46:51

  • Eda 

   Reagovat

    

   Kdo tam co sype ty chytrolíne? Sponzorují se jen děti. Chtěl bys aby radši lítali po ulici? Na dospělý se musí sehnat sponzorské peníze. Ale ty by sis určitě představoval že milevský sponzoři mají poslat domů něco tobě ne?

   Vloženo 12.6.2016 10:30:46

   • fotbal a hokej 

    Reagovat

     

    Jestli se peníze dávají jen a pouze dětem s tím lze souhlasit. Ale je to tak skutečně?

    Vloženo 12.6.2016 11:26:01

  • znalec - ekonom 

   Reagovat

    

   Je vidět , že jen a jen kritizujete , hokej sponzoruje Enven, ZVVZ , p. Štrubinský a další - Město , pro hokej 150 tis. Kč. a to je určeno pouze pro děti a mládež do 18 let.U fotbalu je to podobné...Město hodně peněz sype do SPOZ a těch dvou zřícenin - hotelů.

   Vloženo 12.6.2016 13:42:51

   • hokej 

    Reagovat

     

    A kdo platí provoz zimáku a led, když ne město. ?

    Vloženo 12.6.2016 16:30:29

    • xXx 

     Reagovat

      

     ten by hradili stejně , at je hokej či ne a zelenka více ledu neni schopen prodat - opět SPOZ - 750 tis. Kč.

     Vloženo 12.6.2016 16:35:49

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Mně je fakt jedno co se hraje v milevsku...ale není mi jedno když se rvou peníze do něčeho co nemá budocnost a to co budoucnost ma nebo mohlo mít tak se nedá ani koruna a argument o možností sponzoringu je fakt směšnéj stejně jak vedení tohoto města...

  Vloženo 12.6.2016 09:21:11

  • golman 

   Reagovat

    

   Pozor, ať na Tebe nepodají trestné oznámení. Pan starosta Radosta a pan radní Doubek prý už na anonymní kritiky tak učinili.

   Vloženo 12.6.2016 09:34:33

   • mihal 

    Reagovat

     

    trestní oznámení podal pouze Doubek. starosta NE.

    Vloženo 14.6.2016 07:50:45

 • Milan 

  Reagovat

   

  Může to být jako s hokejem. Diváci i v krajském přeboru uvidí dobré zápasy a Milevsko může hrát v popředí ne se pořád potácet na konci tabulky, to ani diváky nebaví. Nejde o to kolik je ve městě hřišť, ale jaký jsou tu sponzorský možnosti, aby klub mohl nakoupit na divizi hráče. Tak je asi potřeba se podívat pravdě do očí, že v 8 tisícovém městě se těžko bude hrát liga. A hlavně ty kritici by se měli zamyslet kolik na to třeba přispěli. Jestli chodí zaplatit aspoň vstupenku na zápase

  Vloženo 12.6.2016 08:48:22

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace