neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Soutěže (1)

Pevnost jménem Sokol znovu vítězná. Ostrouhaly Dačice

Sokol vedl v průběhu téměř celého zápasu o jednu branku. V závěru přece jen bylo třeba občas zatáhnout za záchrannou brzdu, jak doslova předvedl Jan Mrúz. Za Dedičovo stáhnutí dostal jedinou žlutou kartu domácích. , Autor: Josef Janda

Sokol vedl v průběhu téměř celého zápasu o jednu branku. V závěru přece jen bylo třeba občas zatáhnout za záchrannou brzdu, jak doslova předvedl Jan Mrúz. Za Dedičovo stáhnutí dostal jedinou žlutou kartu domácích.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Ani devátý letošní nájezdník nedokázal obrat sezimovoústecký Sokol o nějaký bod. Svěřenci trenéra Matěje Pěkniceho znovu na domácím hřišti i podeváté zvítězili, tentokrát porazili v neděli odpoledne 2:0 Dačice. Domácí příznivce uklidnil už po deseti minutách Jakub Škarda a v pohodě hrající Sokol přidal ještě jednu branku, pro změnu deset minut před koncem utkání. Sokol neztratil ve čtyřech jarních zápasech ani bod a směle ukazuje, kdo by měl být letošním mistrem. Další duel čeká na Sezimák v neděli 21. dubna v Bernarticích.

TJ Sokol Sezimovo Ústí – TJ Centropen Dačice 2:0 (1:0), branky: 10. Škarda, 80. Hoffmann, rozhodčí Leiš – Písek, Bezpalec, ŽK (1-1): 75. Mrúz – 74. Točík, 80 diváků.

Sokol SÚ: Sedloň – Brůžek, Hoffmann, Hladík, Škarda, Podroužek, Doubek (81. Mrázek), Mrúz (83. Šebek), Bartáček, Vilímek, Petr Sazma.

Dačice: Zejda – Nováček, Chyška, Brtník (67. Benda), Šimánek, Točík, Diviš (55. Beneš), Hric, Votava, Dedič, Máša (76. Distel).

Další podrobnosti přineseme ve středečním Týdeníku Táborsko. Střelec vítězné branky Sokola Jakub Škarda zmíní, proč hrál jeho tým v pohodě. Proč se ale dlouho nedařilo ve druhé půli přidat pojistku?