Kdy a kam

  • Žena z Korinta

    pondělí 17.12 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní hru zahraje Divadlo Viola.

  • KPH - Česká mše vánoční

    pondělí 17.12 19:00 - Strakonice, KD

    Tradiční vánoční koncert s Rybovou mší a s pásmem vánočních koled „Splnilo se písmo svaté“. Součástí koncertu je rozsvícení adventního věnce.

Zobrazit všechny události
 

Auto není trezor

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PÍSECKO - Čimeličtí policisté pátrají od soboty 26. října po zloději, který se dopustil hned dvou trestných činů. Má na svědomí krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Vyhlédl si osobní auto Škoda zaparkované u hřbitova v jedné obci na Čimelicku. Rozbil skleněnou výplň pravých zadních dveří a z auta ukradl kabelku majitelky auta. Ta v ní měla mobilní telefon, peněženku, parfém, osobní doklady a platební karty. Zloděj byl asi hodně naštvaný, že v autě více nenašel, a tak ještě před odchodem jí probodl obě pravé pneumatiky.

„Písečtí policisté se případem intenzivně zabývají a budou rádi za každou informaci k dopadení pachatele na policejní lince 158,“ dodala tisková mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace