banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Božetice nadělovaly, padaly branky i rány pěstmi

MILEVSKO – Plameny z Božetic nevstoupily do utkání šťastně, po šesti minutách hry prohrávaly o dvě branky. Poté ale převzali hokejisté Božetic otěže utkání pevně do svých rukou a na ledové ploše dominovali. Závěr vyhecovaného střetnutí, ve kterém nebyla nouze o vyšší tresty, ještě okořenili v 55. minutě tvrdým pěstním soubojem božetický Jaroslav Havran s hostujícím Ivanem Zaňákem.

TJ Božetice – TJ Jiskra Humpolec 11:3 (3:2, 3:1, 5:0).

Branky: 10. Pešta (P. Stejskal), 15. Pešta (Straka, Havran), 20. Pešta (Radosta), 29. Radosta (Havran), 31. Kálal (L. Stejskal), 39. Straka, 44. L. Stejskal (Čapek), 44. Votruba (Havran, P. Stejskal), 55. Pauli, 57. Nevolný (L.Stejskal, Čapek), 57. L. Stejskal (Kálal, Nevolný) – 4. Polák (Dvořák) 6. Knězů (Lazorišák), 27. Hadrava (Polák, Dolejš). Vyloučení: 10 – 10, navíc Štědronský, Tomeček (oba Božetice) 10 minut, Havran (Božetice) 5 minut a do konce, Holec, Drábek, Bříza (všichni Humpolec) 10 minut, Zaňák (Humpolec) 5 minut a do konce. Využití: 4 – 2. V oslabení: 1 – 0. Přihlíželo 170 diváků. Rozhodčí: Stach – Schlixbier, Macháček.

Podrobnosti z utkání a hodnocení trenéra Jiřího Rybáka čtěte ve středečních Milevských novinách.

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace