Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Božetice nadělovaly, padaly branky i rány pěstmi

MILEVSKO – Plameny z Božetic nevstoupily do utkání šťastně, po šesti minutách hry prohrávaly o dvě branky. Poté ale převzali hokejisté Božetic otěže utkání pevně do svých rukou a na ledové ploše dominovali. Závěr vyhecovaného střetnutí, ve kterém nebyla nouze o vyšší tresty, ještě okořenili v 55. minutě tvrdým pěstním soubojem božetický Jaroslav Havran s hostujícím Ivanem Zaňákem.

TJ Božetice – TJ Jiskra Humpolec 11:3 (3:2, 3:1, 5:0).

Branky: 10. Pešta (P. Stejskal), 15. Pešta (Straka, Havran), 20. Pešta (Radosta), 29. Radosta (Havran), 31. Kálal (L. Stejskal), 39. Straka, 44. L. Stejskal (Čapek), 44. Votruba (Havran, P. Stejskal), 55. Pauli, 57. Nevolný (L.Stejskal, Čapek), 57. L. Stejskal (Kálal, Nevolný) – 4. Polák (Dvořák) 6. Knězů (Lazorišák), 27. Hadrava (Polák, Dolejš). Vyloučení: 10 – 10, navíc Štědronský, Tomeček (oba Božetice) 10 minut, Havran (Božetice) 5 minut a do konce, Holec, Drábek, Bříza (všichni Humpolec) 10 minut, Zaňák (Humpolec) 5 minut a do konce. Využití: 4 – 2. V oslabení: 1 – 0. Přihlíželo 170 diváků. Rozhodčí: Stach – Schlixbier, Macháček.

Podrobnosti z utkání a hodnocení trenéra Jiřího Rybáka čtěte ve středečních Milevských novinách.

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace