Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Česká dvacítka v pondělí na Střeleckém ostrově přivítá Anglii

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Poprvé od března 2011 se na Střelecký ostrov vrací reprezentační fotbal! V pondělí 15. října se v Českých Budějovicích utkají v rámci Elite Tournament reprezentace hráčů do 20 let České republiky a Anglie. V naší reprezentaci mají zastoupení i jižní Čechy. V nominaci nechybí sparťanský záložník ve službách budějovického Dynama Filip Havelka ani Lukáš Pfeifer, který v minulosti rovněž působil v Dynamu a nyní hostuje v Táborsku. První utkání dvojzápasu Elite Tournament česká dvacítka nezvládla, ve čtvrtek 11. října prohrála v Polsku 0:3. Výběr trenéra Karla Krejčího zápas odehrál v sestavě Jedlička – Holík, Klíma, Král, Rezek (62. Douděra), Havelka (77. Žitný), Janošek, Sadílek (84. Šípek), Souček, Lingr (62. Granečný), Šašinka (84. Krejčí).


„Vstup do zápasu jsme měli velmi špatný. Nejprve se po nedůrazu v pokutovém území prosadil domácí útočník. Následovaly dvě penaltové situace po našich faulech a v 16. minutě jsme prohrávali 0:3," litoval kouč Krejčí promrhaného úvodu. Naopak Angličané porazili 2:1 Itálii, obě branky vstřelili fotbalisté londýnského Arsenalu Jae Willock a Edward Nketiah.

Utkání Česká republika – Anglie začíná v 18 hodin na Střeleckém ostrově. Všichni jste srdečně zváni!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace