Kdy a kam

  • Výlov rybníka Markovec

    středa 14.11 - Mladějovice, Žižkova mohyla

  • Tomáš Klus

    středa 14.11 19:00 - Tábor, hotel Palcát

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Čisté konto vychytal až čtvrtý brankář Čimelic

ČIMELICE – Senzace kola! Trápící se Čimelice, v jejichž brance se v devátém utkání sezony objevil už čtvrtý brankář, na domácím trávníku v sobotu dopoledne nečekaně udolaly druhý Jankov. Utkání bez obdržené branky se dočkal až Jiří Lepič, který po utkání přiznal, že už s fotbalem v Čimelicích skončil, takže nastoupil jen z nouze. Z práce totiž nebyl uvolněn navrátilec Michal Fajfrlík, který už v Čimelicích dříve působil a v Želči si odbyl obnovenou premiéru za Siko. Jediný gól zápasu vstřelil chvilku po přestávce Martin Němec, který na zadní tyči dorazil do branky přímý kop Martina Nekla. Favorit utkání se sice snažil alespoň o vyrovnání a vytvořil si územní převahu, ale jankovské plány překazil na začátku poslední desetiminutovky vlastní nedisciplinovaností Vojtěch Bürger. Ten totiž neunesl vývoj střetnutí a kopl do zad ležícího Pavla Pávce. Sudí Babka tak neměl jinou možnost, než poslat hosty do deseti. Jednadvacetiletý rozhodčí má v posledních zápasech vůbec napilno, o týden dříve v Želči vyloučil naopak čimelického Karla Řezáče. Ten v týdnu obdržel od disciplinární komise trest na osm zápasů! Svěřenci trenéra Jana Růžičky už si v početní výhodě tři body vzít nenechali a připsali si teprve druhou výhru v sezoně, na kterou čekali takřka měsíc. Naposledy se ze zisku tří bodů radovali 5. září proti Sedlici (2:1). V tabulce nejvyšší krajské soutěže se Siko posunulo na dvanáctou příčku, Jankov zůstává i po druhé porážce v ročníku na druhé pozici.

SK Siko Čimelice – SK Jankov 1:0 (0:0). Branka: 52. Martin Němec. Rozhodčí: Babka – Šafránek, Reitinger. DS: Jiří Kureš. ŽK: 6–1 (Michal Němec, Svojše, Čadek, Pávec, Maštalíř, Surovčík – Mužík). ČK: 0–1 (80. Bürger). Přihlíželo 60 diváků.

Čimelice: Lepič – Hegenbart, Michal Němec, Martin Němec, Pšenička – Petráš (73. Převrátil), Pávec, Surovčík, Nekl – Svojše (87. Výrostek), Čadek (64. Maštalíř).
Jankov: Hejníček – Fajtl, Lošek, Popelka, Zajíc (75. Boček) – Bürger, Maršán (86. Voráček), Šebelka, Mizera (63. Pancíř) – Šulc (67. Štefl), Mužík.

Další podrobnosti z utkání, rozhovor s hrdinou Jiřím Lepičem i hodnocení trenéra Jana Růžičky přineseme ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace