• Izrael - Po stopách Ježíše Krista

pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

Přednáška.

Do dalšího kola posunul Hradiště hattrickem Marek Šafárik

PUTIM - Ve druhém kole poháru Okresního fotbalového svazu Písek přivítalo v neděli 11. srpna mužstvo Sokola Putim tým Hradiště B. Ten přijel k Podkostelnímu rybníku převážně s hráči, kteří v minulých sezonách oblékali dres áčka, a někteří z nich by měli i dnes mužstvu 1. B třídy, co dát. První a obrovskou šanci utkání měl ale domácí Milan Nousek, který šel sám na gólmana Václava Lapeše, jenže z deseti metrů trestuhodně ani netrefil bránu. Pak už začali úřadovat hosté, kteří byli v první půli jasně lepší a po ukvapeném odstoupení putimského Patrika Basaraby, místo kterého neměli domácí adekvátní náhradu, hráli prakticky proti deseti. Brzy vedli 2:0, domácí ještě stihli jedním gólem snížit, ale pak přidalo Hradiště další dva a na přestávku odcházelo s tříbrankovým vedením. A bylo zřejmé, že rezerva Hradiště s plnou soupiskou putimské jedenáctce nasype ve druhé půli ještě víc. Jenže zdání někdy klame, Hradišťáci se zřejmě vedením uspokojili a Putimáci nesložili zbraně. Najednou se hra vyrovnala nejen opticky, ale i gólově. Ve druhé půli každý ze soupeřů přidal po dvou brankách, domácí utrpěli ještě lichotivou porážku a hosté, u kterých se hattrickem blýskl Marek Šafárik, jistě postoupili do třetího kola.

Sokol Putim - Hradiště B 3:6 (1:4)
Branky: 28., 64. Bican, 70. Smola - 40., 66., 90. Šafárik, 13., 18. Zabloudil, 35. Rybár
Putim: Tomáš Vlach - Kačírek, Matěj Vlach, Basaraba, Rejlek, Houdek, Holan, Milan Nousek, Kačírek, Maxa, Hynouš. Náhradníci: Smola, Lukáš, Bican
Hradiště: Lapeš - O. Novotný, Vepřovský, Mařík, Vladyka, Červeňák, Rybár, P. Žalud, Šafárik, J. König, Čítek. Náhradníci: Šefránek, Zabloudil, Brožík, M. Novotný, P. Novotný, Doležal