banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Běh městem

  středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

  25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

 • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

  středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

  Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Drama v Čížové. Fotbalistům zachránila body policie

ČÍŽOVÁ – Drama se dnes odpoledne odehrálo na divizním zápase v Čížové. Kvůli řádění soupeřova fanklubu Chebská brigáda rozhodčí v poločase odmítali v zápase pokračovat. Na místě musela zasahovat policie.

Domácí zaskočili hosty bleskovou rozehrávkou, kterou zakončil hlavou do sítě chebského golmana Miroslav Kučera. Hosté stihli do poločasu vyrovnat, ale rozhodčí Melichar, Myška a Průcha odmítali kvůli agresivním fanouškům Chebu zápas dál řídit. To hrozilo kontumací v neprospěch domácích, kteří zatím ze třech zápasů měli jen bod a kontumační prohra by byla pro Čížovou pohroma.

Nakonec sudí svolili s pokračováním zápasu, ale řádění fanoušků se stupňovalo. S řevem vstupovali i na hřiště, nakonec na hrací plochu a do diváckého sektoru hodili světlici. Na žádost klubu přijela na místo policie. To chebské fanoušky ještě víc rozběsnilo. Zápas se dohrál jen díky taktickému postupu policistů, kteří s fan klubem dlouze diskutovali, žádali postupně doklady a nejagresivnějšího opilého fandu odvedli. Získali tak další minuty pro hru. Mezitím nervy pracovaly i na hřišti a chebští hráči byli za hrubost potrestáni penaltou. Tu domácí kapitán Brož proměnil a když Prášil zvýšil na 3:1, byla dokonána poprava Chebu, který přitom vůbec nehrál špatně. Nebýt policejního zásahu a pevných nervů rozhodčích, měla Čížová na kontě nejspíš nezaviněnou kontumační prohru. Policisté čekali, dokud se hráči nerozjeli a diváci nerozešli. Chebští fanoušci ale odjížděli s výhrůžkami, že jdou pokračovat do Písku. Podrobnosti si můžete přečíst ve středu v Píseckých postřezích.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • jarda  | 

  Reagovat

   

  Co to je za článek? Hlavně zaujmout že paní "novinářko". Ano rozhodčí odmítali dál řídit zápas proto, že se báli písknout předem dohodnutou penaltu -báli se reakce chebských fans. S jejich přítomností asi nepočítali, a tak kvůli lomcování s plotem a nadávkám na svoji adresu odmítli nastoupit do druhé půle - to je vše. Ojedinělý případ, doufám, že se to bude dít teď všude. Fanoušci budou vulgárně nadávat rozhodčím, tak se hrát nebude. Potom co přijela policie už penalta písknout šla - takže vše dopadlo jak mělo. Českej fotbal k blití.

  Vloženo 7.9.2013 08:53:35

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace