Čtvrtek 15.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

• Japonsko

Čtvrtek 15.11 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Přednáší Ing. Jiří Bureš – písecký rodák, ředitel jihočeského pracoviště Agentury ochrany přírody a krajiny.

Duel rozhodl hrající trenér Radomyšle

PÍSEK - Na píseckém ledě hostila Radomyšl v 8. kole krajské ligy soupeře z Vysočiny. Mužstvo Humpolce bylo v tabulce se dvěma body na jejím úplném dně. Pro hokejisty Radomyšle mělo být vítězství povinností, jenže papírové předpoklady se plnily jenom v úvodní třetině. Pak se začali domácí trápit, hosté nejdříve snížili na rozdíl gólu a ve třetím dějství dokonce vyrovnali na 4:4. O vítězství nakonec ve druhé minutě prodloužení rozhodl hrající trenér Radomyšle Radek Hovora, který je kromě trenéra i rozdílovým hráčem a ke dvěma bodům přispěl dvěma góly.

8. kolo - sobota 3. listopadu
TJ Sokol Radomyšl – TJ Jiskra Humpolec 5:4 p.p. (3:1, 1:2, 0:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Pěnička (O. Gába, Slavík), 8. R. Volf ml. (O. Gába, Slavík), 14. Vlk (Hovora, R. Volf ml.), 35. Hovora, 62. Hovora – 14. Prokop (Motl), 25. Bambula (Brychta), 26. Prokop (Hynek), 49. Prokop (Šerák)
Rozhodčí: Vovčko – M. Matoušek, Knor. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváků: 69
Radomyšl: Žilinčík – Pěnička, R. Volf ml., P. Procházka, Škoda, F. Procházka – Brož, Jungbauer, Slavík, O. Gába, Hovora, Vlk, Březina, Stauber, Šimoník. Hrající trenér Radek Hovora
Humpolec: Machotka – Kříž, Hlavnička, Šerák, Motl – Prokop, Hynek, Hendrych, Brychta, Bambula, Hubata, Brázda, Dolejš, Kavka. Trenéři Jiří Zour a Tomáš Maršík