banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Pouťové posezení s harmonikou

  neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

  Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

 • Sekáč Podlesí

  neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

  Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

EY Podnikatelem roku 2017 Jihočeského kraje se stal Mario Vlček ze společnosti MOIRA CZ

Mario Vlček

Mario Vlček

PRAHA - Společnost EY vyhlásila vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2017 Jihočeského kraje. Stal se jím Mario Vlček, zakladatel a majitel společnosti MOIRA CZ, českého výrobce funkčního prádla. Odborná porota ocenila úspěšné podnikatelské aktivity i angažovanost Maria Vlčka v rámci oživení historického centra Strakonic. Ocenění si převzal z rukou Magdaleny Souček, vedoucí partnerky pořadatelské společnosti EY a Zdeňka Pelce, majitele společnosti GZ Media, držitele titulu EY Podnikatel roku 2015 České republiky a člena hlavní poroty soutěže. Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 celé České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 27. února v Praze. Nejvíce kandidátů na celostátní titul má letos hlavní město Praha a Moravskoslezský kraj, následují Zlínský a Jihomoravský kraj. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční 13. - 17. června v Monte Carlu.


„Toto ocenění přišlo v době mého životního jubilea a dlouholetého působení firmy MOIRA na trhu. Díky vlídnosti strakonických obyvatel tam působíme s naší výrobou již přes 29 let a jsme hrdí na to, že MOIRA má dnes kromě výroby i vlastní obchodní řetězec," sdělil své první dojmy vítěz Mario Vlček.

„Soutěž EY Podnikatel roku není jen o číslech, ale především o zajímavých příbězích. Těší nás, že i letos můžeme veřejnosti představit podnikatele, kteří jdou příkladem a jsou inspirací pro ostatní. Osobnosti, kterým se podařilo najít klíč k úspěchu a navzdory překážkám vybudovaly stabilní a fungující firmy, které dávají práci stovkám lidí a obstojí i v zahraniční konkurenci," uvedla Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

„Byznys je každodenní boj, a když to vyjde, tak to stojí za to. Blahopřeji panu Vlčkovi k ocenění a hned odsud si jedu koupit sportovní prádlo z MOIRY," uvedl člen poroty Zdeněk Pelc.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Karel Palivec 

  Reagovat

   

  Super! Velká gratulace Vám, i Vašim blízkým spolupracovníkům.

  Vloženo 8.2.2018 20:19:43

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace