Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Hasičská konference v Hluboké nad Vltavou měla mezinárodní účast

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - 17. konferenci Červený kohout, která se konala ve dnech 1. a 2. dubna, tradičně pořádal Parkhotel a Dům techniky České Budějovice, s. r. o.

Cílem konference byla výměna zkušeností a poznatků z praxe mezi odbornou veřejností v celém jejím spektru činností. Maratón přednášek obsahoval řadu příspěvků, mezi nimiž nechyběla aktuální témata věnující se požární ochraně či počítačové podpoře. Součástí dvoudenní konference byl, jako každoročně, společenský večer. Při jeho zahájení byly za dlouholetý přínos pro požární ochranu a konference jako takové oceněny Květoslava Skalská z Generálního ředitelství HZS České republiky a Martina Marková z Domu techniky České Budějovice. Obě získaly sošku Červeného kohouta s certifikátem. Další ocenění, za nejlepší přednášku, obdržel Miloš Pešák.

 

Jedním ze vzácných hostů, kteří konferenci navštívili, byl prezident Hasičského a záchranného sboru Slovenské republiky Alexander Nejedlý, kterého zajímaly především činnost a vybavení hasičské podnikové jednotky a zázemí havarijní připravenosti.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace