Kdy a kam

 • Penziopolis Dva dopisy o Písku

  středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

  Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

 • Koncert pro seniory se souborem Lego

  středa 19.12 14:00 - Milevsko

  Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Hnutí ANO kritizuje vznik nové koalice v Písku

První povolební jednání vyjednávacích týmů svolané Piráty. Vlevo čtyři zástupci hnutí ANO, vpravo sedí Petr Hladík z KDU-ČSL. , Autor: Petr Eliáš

První povolební jednání vyjednávacích týmů svolané Piráty. Vlevo čtyři zástupci hnutí ANO, vpravo sedí Petr Hladík z KDU-ČSL.     Autor: Petr Eliáš

AKTUALIZOVÁNO - 12.10.2018 07:15

PÍSEK - Na pravděpodobný vznik nové písecké koalice ve složení Pro Písek, ČSSD, ODS a KDU-ČSL, která by měla mít v tomto složení 15 hlasů, zareagovalo hnutí ANO, které skončilo v píseckých komunálních volbách třetí se čtyřmi mandáty. Dosavadní místostarosta a předseda oblastní organizace ANO Jiří Hořánek zaslal portálu www.jcted.cz svůj kritický komentář k aktuální situaci.

"Jsme znepokojeni nad způsobem, jakým vznikla v Písku nová koalice. Od komunálních voleb s námi žádná ze stran oficiálně nejednala a pouze útržkovitě jsme se dozvídali, že kromě Pro Písek a ODS s námi nikdo další nechce jít do koalice. Takový způsob považujeme za zbabělý! Nevíme, zda ostatním stranám vadí něco v našem programu, nebo zda mají výhrady k některému z našich čtyř zastupitelů. Nikdo se nám nedokázal podívat do očí sdělit nám své výhrady!" uvádí Jiří Hořánek.

"Jsme připraveni pracovat v zastupitelstvu města i v dalších orgánech města v jeho prospěch a deklarujeme, že své návrhy a názory budeme předkládat jasně a budeme je ochotni veřejně obhajovat. Chceme, aby politická kultura nezmizela z Písku," dodává Jiří Hořánek, volební lídr hnutí ANO v Písku, které nejspíš zamíří do opozice.

Diskuse k článku - 29 příspěvků
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 • brendy 

  Reagovat

   

  Vzkaz pro všechny ,jen trošku z jiného soudku ,rakovinu Evropy máte za dveřmi a jebete se mezi sebou,místo toho aby jste všichni táhli za jeden provaz.

  Vloženo 15.10.2018 16:15:21

 • Vladislav Tanáč 

  Reagovat

   

  V minulých volbách byla vyšachována ČSSD, holt teď se to stalo jiným. Tak nekňučte a smiřte se s tím.

  Vloženo 13.10.2018 11:18:04

  • Petr 

   Reagovat

    

   A z toho,kterým byla vyšachovaná, se nyní stává koaliční partner. ČSSD se timto stává nedůvěry hodnou.Když se jedná o křeslo,jde charakter stranou.No, super!

   Vloženo 13.10.2018 17:32:53

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Hlavně když se minule všichni proti socdemákům spojili, tak byli všichni charakterní, co?

    Vloženo 13.10.2018 21:32:39

    • Petr 

     Reagovat

      

     Ne,nebyli,charakterní určitě ne.A nyní ztratí charakter i ČSSD. Ale je to už v podstatě úplně fuk.

     Vloženo 13.10.2018 23:11:02

 • Písečák 

  Reagovat

   

  A já doufám, že nedojde k přemístění infocentra na Alšák.

  Vloženo 13.10.2018 08:42:46

 • Petr 

  Reagovat

   

  Já doufám, že zkončí vrážení peněz tam, kam nepatří. Třeba Sladovna a kulturák mají asi 5 x více peněz než před vládou zaplatpánbů už minulé koalice, teda než před čtyřmi lety a je to vidět??? Já myslím, že není.

  Vloženo 12.10.2018 19:43:36

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Najednou se má postupovat podle výsledků voleb. Už se zapomnělo, jak bývalá koalice vymlela s vítězem voleb ČSSD minule? To je v pořádku, že se postupuje podle výsledků, ale jak se to kdy komu hodí. Četl jsem tu názor na starostu Petra Hladíka a jsem jednoznačně pro. Je zaním vidět jeho práce a odhodlanost něco pro Písek udělat. Na rozdíl od bývalých funkcionářů z radnice, kteří na štěstí už neprošli, si na veřejnosti nehoní triko a nezbírá plusové body pro voliče, které mu nakonec stejně nepomohli. Lidi nejsou hloupí a pochopili to správně. Stačí, že bude ten dotyčný ještě dva roky strašit na kraji.Tak Petr na hrad, tedy na píseckou radnici, hurá.

  Vloženo 12.10.2018 15:51:51

« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace