Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté Písku zahájili přípravu v Českých Budějovicích výhrou

Písečtí hokejisté vstoupili do herní části přípravy na novou druholigovou sezonu. K prvnímu přípravnému utkání cestovali na led českobudějovického David Servisu, kde vyhráli 5:3. Po dvou třetinách Písečtí vedli už 5:1, domácí prohru zmírnili dvěma góly až v poslední části.

HC David Servis České Budějovice - IHC Písek 3:5 (0:3, 1:2, 2:0)
Branky Písku: 3. Rod (Novák, Jabůrek), 4. Červinský, 14. Koupal (J. Volf), 23. Jabůrek (Novák), 30. Koupal
Písek: Hauser, Kříž - Suda, Hanus, Červinský, Turek, Tintěra, Hora, Pelant - Sýbek, Koupal, Volf, Polata, Vlček, Urbanec, Rod, Jabůrek, Novák, Strnad, Stauber, Kodad

V píseckém dresu se představilo oproti loňsku několik nových tváří. Dvaadvacetiletý útočník Roman Jabůrek, který hrával v juniorkách PZ Kladno a Klatov a vloni za Domažlice. Obranné řady posílil dvacetiletý Roman Tintěra - odchovanec Českých Budějovic, který minulou sezonu strávil v americké juniorské soutěži WSHL. Dalším novým obráncem je sedmnáctiletý David Pelant z Letňan. V brance se kromě loňského gólmana Richard Kříže objevil Martin Hauserem, který se k Otavě vrátil z krátkého zahraničního angažmá. Novou tváří je také šestadvacetiletý obránce Martin Kodad, který hrával v písecké mládeži až do juniorky. Modro-žlutý dres oblékl také útočník Filip Vlček, který musel opustit řady českobudějovického Motoru. Chyběl naopak např. loňský kapitán Martin Parýzek, se kterým se ale u Otavy stále počítá.

Další přípravné zápasy sehrají hokejisté IHC Písek v pondělí 13. srpna, kdy od 18 hodin sehrají odvetu s českobudějovickým David Servisem. Ve středu 15. srpna od 18 hodin budou Písečtí hostit tým pražských Letňan.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace