banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Holení je někdy nebezpečné, muž skončil v nemocnici

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

Včera si čtyřiapadesátiletý muž při holení přivodil takovou tržnou ránu na hlavě, že musel být rychle transportován vrtulníkem do nemocnice. Oficiálně si zranění způsobil za dosud nezjištěných příčin.

Včera, v pondělí 30. září, dopoledne na Dačicku si čtyřiapadesátiletý muž sám udělal tržnou ránu na čele. Podle zjištění si muž zranění způsobil sám při holení elektrickým zastřihávačem vousů, a to v koupelně. Při zastřihování vousů prý dostal takovou elektrickou ránu, až vypadl z koupelny do chodbičky. Tady ho potom našla manželka, která mu poskytla první pomoc a zavolala záchranku. 

„Na místo ihned vyjela policejní hlídka z Dačic. Policisté i přivolaný lékař na místě vyloučili cizí zavinění. Poškozený byl okamžitě transportován leteckou záchrannou službou do nemocnice v Českých Budějovicích. Příčinu úrazu stále prošetřují dačičtí policisté,“ dodala tiskový mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace