neděle 19.5 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

• Seminář argentinského tanga

neděle 19.5 18:00 - Strakonice, Čajovna Pod Stolem

Hosté dotahovali, ale domácí si výhru vzít nenechali

PÍSEK - Ke konci se pomalu chýlí i mládežnické hokejové soutěže. V lize starších žáků přivítali Písečtí soupeře z Berounska. Ten vstoupil do utkání sebevědomě a hned v úvodu druhé minuty šel do vedení. To však domácí dvěma góly otočili na svou stranu, ale hosté kontrovali a na první přestávku se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Ve druhé třetině skórovali jednou Písečtí, a když ve třetím dějství zvýšili své vedení na 5:2, byli blízko k vítězství. Hosté ze středních Čech se nechtěli s porážkou smířit, dvěma góly snížili na 5:4, ale víc už jim sedmáci Písku nedovolili.