Kdy a kam

 • Pletky s Vlastou

  středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

  Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

 • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

  středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hradišťanky sehrály před rekordní návštěvou životní zápas, Sparta ale překvapení nepřipustila

PÍSEK/HRADIŠTĚ – Životní zápas čekal v sobotu 17. listopadu fotbalistky Hradiště. Ve svém areálu v rámci třetího kola poháru žen Fotbalové asociace České republiky hostily mistrovskou Spartu Praha. Zatímco pro Pražanky soutěž teprve začala, domácí hráčky prošly už z druhého předkola. Z hlavního města přicestovalo do Písku i několik reprezentantek. Na kopci nad Pískem se sešlo rekordních pět set padesát pět diváků, které by mohl závidět i třetiligový mužský tým Písku, aby viděli nejlepší ženský tým v České republice, kterému chtěly Hradišťanky co nejlépe sekundovat. Od první minuty, kdy se hned po rozehrávce prosadila hostující Pavlína Nepokojová, bylo jasné, kdo bude na hřišti kralovat. Domácí fotbalistky po celou hrací dobu jen bránily a do žádné šance se nedostaly. Sparťanky byly na trávě jako doma a s jejich technikou a rychlostí by měly problémy i některé mužské týmy okresního formátu. Skóre sparťanských střelkyň se nakonec zastavilo těsně před dvacítkou. I tak to byl pro malý klub TJ Hradiště nevšední zážitek a holky se už určitě teď těší na další ročník prestižní pohárové soutěže.

TJ Hradiště – AC Sparta Praha 0:19 (0:8)
Rozhodčí: Chlastáková – Hasíková, Hrušková. Diváků: 555
Hradiště: Grecmanová (83. Vaňková) – Suková (89. Michalcová), Sitterová, Veselá, Sigmundová (74. Šprunglová) – Hynoušová (79. Klimešová), Mužíková, Jamburová, Němečková – Novotná, Cinglová (63. Kálalová)

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  0:19 :D

  Vloženo 18.11.2018 08:36:41

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Kdy byla sparta naposled v pisku?holky dekujem.

  Vloženo 18.11.2018 01:43:23

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace