Čtvrtek 18.4 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

• Senior večer

Čtvrtek 18.4 17:00 - Písek, KD

Zahraje Johny Band.

Hradiště v přípravě vyzvalo Rakušany

PÍSEK – Ve čtvrtek 8. března v podvečer sehráli svěřenci Vlastimila Klusoně v pořadí už čtvrté přípravné utkání na rychle se blížící fotbalovou B třídu. Tentokrát v mezinárodním zápase s rakouským SV Sandlem, který je v píseckém areálu na soustředění. Ve vyrovnaném utkání mělo přece jen více v držení míč domácí Hradiště. To potvrdil po čtvrt hodině hry Tomáš Blažek, který po rohovém kopu mířil přesně hlavou. Hradišťáci zvýšili náskok po dalších patnácti minutách, kdy se po krásné akci z dorážky trefil Libor Pichlík. Po poločase si Písečtí vybrali slabší chvíli a během deseti minut bylo srovnáno. Z rychlých branek se Hradiště dokázalo oklepat a v 72. minutě centr Pichlíka skončil k úžasu všech přítomných za zády rakouského gólmana. Pichlík potvrdil střeleckou formu z podzimu a svou třetí brankou upravil na konečných 4:2.

TJ Hradiště – SV Sandl 4:2 (2:0)

Branky: Pichlík 3, Blažek – Horák 2

Rozhodčí: Štěrba – Brodský, Smola.

Hradiště: Kaška – Zabloudil, Hanus, Chmela, Blažek – Čejka, König, Matějka, Mezera – Žalud, L. Pichlík

Střídali: M. Valach, Kačírek