Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Talkshow s Miroslavem Donutilem

  pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

 • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

  pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Jarní čištění ulic v Písku by mělo začít v pondělí

 Autor: K. Snížek

    Autor: K. Snížek

PÍSEK – Jarní blokové čištění ulic ve městě čeká v nejbližších dnech Písek. Městské služby mají v plánu začít s úklidem 23. března. Termíny se však mohou měnit v závislosti na počasí. V každém případě ale bude čištění ulic oznámeno včas předem v jednotlivých ulicích prostřednictvím dopravního značení a mobilním rozhlasem.

 

Předběžně lze počítat s tím, že úklid ve dnech 23. až 25. března proběhne v ulicích Sedláčkova, Za Pazdernou (včetně nové zástavby), Na Spravedlnosti, Erbenova (horní část), Denisova, Mírové náměstí, Jeronýmova, Smetanovo náměstí, Na Houpačkách (horní část) a Samoty.

Později pak v období 26. března až 1. dubna by se měly vyčistit ulice R. Weinera, J. Srnky, J. Čarka, J. Mukařovského, O. Jeremiáše, Máchova, V. Kršky, Lesní, Na Trubách, Zborovská, Šobrova (horní část), U Hřebčince, Pažoutova, Janotova, Matznerova, Havelkova, Miltnerova, J. Malého, Rokycanova (horní část), Rašínova, B. Němcové, Holečkova, Legionářská, Roháčova (horní část), sídliště Dr. M. Horákové, Harantova, 17. listopadu, Za Gymnáziem.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  ta špína stejně zůstane. nikdy to nedělaj pořádně.

  Vloženo 21.3.2015 12:09:41

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace