Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

• Kavárnička

Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

Posezení pro seniory.

Jed pražské Kobry na písecké Krále nezabral

PÍSEK – Po mizerném zápase v Příbrami se v sobotu 9. listopadu písečtí hokejisté představili opět na domácím ledě, kde si chtěli napravit reputaci z posledních nezdarů. Nečekalo je ale nic jednoduchého, k Otavě přicestoval lídr soutěže Kobra Praha. Od první třetiny domácí zabrali a hrál se rychlý a pohledný hokej. Hra se přelévala ze strany na stranu a diváci museli být spokojení. Jako první se radovali hosté, které ve druhé dvacetiminutovce poslal do vedení Šteiner. Inkasovaná branka však Krále nezlomila a ještě do přestávky výsledek otočili ve svůj prospěch. Gólovou hitparádu si oba celky nechaly až do závěrečné části. V ní se Písečtí trefili čtyřikrát oproti třem gólům Kobry a připsali si senzační vítězství 6:4.

IHC Králové Písek – HC Kobra Praha 6:4 (0:0, 2:1, 4:3)

Branky a nahrávky: 33. Arnošt (Matějka, Bednařík), 38. Šaršok (Šuhaj), 47. Arnošt (Bednařík, Tintěra), 51. Tintěra (Matějka, Hanus), 57. Arnošt (Matějka), 60. Arnošt (Bednařík) - 24. Šteiner (Furch, Kohút), 49. Bříška (Kohút, Furch), 54. Bříška (Mrkvička, Furch), 57. Kohút (Furch, Bříška)

Rozhodčí: Jaroš – Krátký, Horažďovský. Vyloučení: 6:6. V oslabení: 0:0. Využití: 0:1. Diváků: 120

Písek: Kříž – Košař, Růžek, Suda, Houdek, Hanus, Šaršok, Turek – Strnad, Rod, A. Novák, Arnošt, Tintěra, Petřík, Matějka, Karbulka, Bednařík, Volf, V. Šuhaj, Krýner

Kobra Praha: Sochůrek – Knesl, Valík, Šteiner, Šefl, Mrkvička – D. Novák, Petrov, Šťastný, Hlinka, Kohút, Smejkal, Netolický, Bříška, Hrubý, Furch, Antončík