• Izrael - Po stopách Ježíše Krista

pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

Přednáška.

Junioři se nevzdali a vybojovali cenný bod

MILEVSKO – Milevští junioři nastoupili do utkání třetího kola krajského přeboru s cílem bodovat na domácím ledě. Zápasy s týmem DDM Rokycany byly vždy vyrovnané a ani první třetina nebyla výjimkou. Domácí gólman Kafka úspěšně čelil v deváté minutě trestnému střílení za přísně posouzený faul. Ze vstřelené branky se tak hosté radovali až v 18. minutě, kdy Ryba využil početní převahu. Za stavu 0:1 hráči odešli do šaten.

Druhá třetina byla velmi bohatá na branky, ale i na vyloučení. Rokycanský Hejna byl potrestán vyšším trestem za napadení domácího brankáře. Milevští ale nedokázali využít několik přesilových her. Naopak hosté nastříleli během necelých čtyř minut hned čtyři branky. Domácí pouze upravovali skóre. Po přestřelce zazněla siréna ukončující druhé dějství za stavu 3:5.
Hosté pokračovali i ve třetí třetině v agresivní hře a velmi často své zákroky přeháněli. Hlavní rozhodčí tak rozdával jeden trest za druhým. Hosté vsítili v 54. minutě gól na 3:6 a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. S milevskými juniory to vypadalo velmi špatně.
Zpět do hry je ale vrátily dvě slepené branky, když Milevšťáci dokonale využili dvojnásobnou přesilovovou hru nejprve Kotherou a v pokračující převaze ještě Stejskalem. Vyrovnávací branka na 6:6 padla minutu a půl před koncem. Radoval se z ní Pouch, který využil kombinaci Kubičky s Kotherou.
Hodnocení vedoucího mužstva juniorů Jaroslava Koláře, reportáž z utkání mužů v Klatovech včetně názoru trenéra Jindřicha Zemana a pozvánka na středeční derby proti Táboru. To vše najdete na hokejové straně ve středečních Milevských novinách.