banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Kdo si dá u pokladny pusu, lyžuje na Lipně za dvacetikorunu

LIPNO NAD VLTAVOU – V lipenském lyžařském areálu chystají na víkend speciální akce. Na levnější lyžování se můžou těšit zamilovaní. Pár, který si dá v sobotu u pokladen pořádnou valentýnskou pusu, dostane večerní skipas za dvacet korun.

 

„V současné době jsou v areálu ideální podmínky. Kromě všech sjezdovek využívají lyžaři i slalom, kde mohou na čas poměřit své síly. Vyrážejí však také do snowparku, nebo na skicross,“ upozornil ředitel Skiareálu Lipno Petr Dušek. Dále zmínil, že běžci se mohou vydat na více než třicet kilometrů upravených tras.

V neděli od 13 hodin si děti i jejich rodiče znovu užijí tradiční stavění sněhuláka na Stezce korunami stromů. „Neměli by si však nechat ujít ani nedělní vrchol víkendu Show lišáka Foxe, která začíná v 19 hodin. Výhrou bude znovu oblíbená projížďka rolbou. Pro nejmenší děti do čtyř let je připravený Bambini park s kolotočem. Všem návštěvníkům Skiareálu je stále k dispozici půjčovna Intersport rent i obchod Intersport,“ dodal Petr Dušek.

Zkrátka zatím přijdou pouze bruslaři, protože na zamrzlém Lipně je zatím led příliš tenký.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace