Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Lyžaři pozor. Vyrazte s kamarády na paralelní slalom družstev na Monínec

MONÍNEC - Opravdu hodně zajímavá akce, paralelní terčový slalom družstev, se bude konat tuto sobotu, tedy 24. února ve skiareálu Monínec. Samotný paralelní slalom, na tom by nebylo nic až tak zvláštního. Ale u této akce, jsou zajímavé podmínky, podle kterých se soutěžní družstvo skládá.

Týmy musí být tříčlenné. Každý tým musí zahrnovat jednu ženu (nebo dítě), jednoho závodníka nad 50 let (nebo dítě do 17 let) a jednoho závodníka do 50 let. Žena a muž nad 50 let mohou být nahrazeni závodníkem do 50 let s tím, že tým obdrží penalizaci 2 sec (za ženu), resp. 4 sec (za muže nad 50 let).
Závodit se bude ve dvou paralelních tratích – terčový slalom (13m), vhodné jsou slalomové lyže. Jede se vyřazovací způsobem. V každém kole budou spolu soupeřit tříčlenné týmy postupně závodníci stejné kategorie, tedy nejprve ženy proti sobě, pak muži 50+ a pak muži do 50. Vítěz postupuje dále pavoukem, poražení tvoří pavouka útěchy, tzv. Winner of loosers. Závod se jede jako otevřený.
Samozřejmě, že nebude chybět ani dobrá zábava, občerstvení, AprésSki bar, DJ stan a vůbec všechno co k pořádnému závodu patří.

Zaujala vás tahle akce?

Skvělá příležitost vyzkoušet si mezi slalomovými tyčemi, co jste s rodinou, případně kamarády přes zimu natrénovali. Tak neváhejte. Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 22. března ve 20.00 večer.
Více informací naleznete na www.ski-masters.cz anebo rovnou ZDE. On line přihlášku pak ZDE. Tak nezapomeňte. V sobotu 24. března na Monínci. Začíná se už od půl deváté ráno výdejem startovních čísel. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace