Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Lyžování v plavkách? Na Lipně to znamená levnější útratu

JIŽNÍ ČECHY – Lyžařská sezona se chýlí ke konci. Na Monínci, Nových Hutích a Churáňově se už nejezdí, Lipno končí zimní provoz právě dnes. Původně se tam mělo lyžovat ještě v neděli, ale kvůli předpovědi počasí, která na zítřek slibuje celodenní déšť, vyjedou vleky na Lipně naposledy v sobotu 28. března. Návštěvníky čeká i překvapení.

 

„Lyžování za dvacku a lyžování na lehko, tak vypadá dnešní ukončení sezóny ve skiareálu Lipno. Všichni lyžaři dnes zaplatí za celodenní skipas pouze dvacet korun jako poděkování za letošní sezónu. V provozu jsou všechny lanovky a také sjezdovky, zde však je potřeba už počítat s vytátými místy. Každý, kdo dnes přijede v plavkách, bude lyžovat v pyžamu nebo trenýrkách, tak bude mít útratu v restauraci U Yettiho o polovinu levnější. Děkujeme všem lyžařům za letošní velmi vydařenou sezonu a těšíme se opět na jejich návštěvu dříve než za rok,“ uvedl mluvčí střediska Jiří Falout.

Sezóna na Lipně rozhodně nekončí, i když se od neděle už nebude lyžovat. Otevřena je Stezka korunami stromů, krytý vodní ráj Aquaworld Lipno, Hopsárium, bobová dráha a půjčovny již půjčují kola. Tak hurá z Jezerní sjezdovky na Jezerní cyklostezku.

Stále ještě se lyžuje na Zadově. Areál hlásí od dvaceti do pětačtyřiceti centimetrů, jezdí se za mimosezonní ceny. Návštěvníky vyjde skipas o dvacet procent levněji. Vleky jsou v provozu od 9 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace