Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Relaxační malba pro dospělé

  pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

 • Václav Neckář se skupinou Bacily

  pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Mezinárodní festival studentských filmů v Písku je za dveřmi. Návštěvníkům se otevírá prostor plný možností

PÍSEK - Nejlepší studentské filmy z celého světa, vynikající hudba a filmové workshopy! To vše je Mezinárodní festival studentských filmů Písek 2016. Třídenní program začne slavnostním zahájením v pátek 21. října.

Festival toho nabízí opravdu hodně. Ve spolupráci s TV Nova uvedeme projekt Noc filmových nadějí, kde bude promítané filmy hodnotit například herec Jakub Kohák, nebo zpěvák Tomáš Klus. Studentské festivalové filmy bude hodnotit mezinárodní porota, kde zasedne výherkyně minulého ročníku Hajni Kis z Maďarska, Carol Ann Poole z Anglie, Jiří Sádek, režisér a absolvent FAMO v Písku, nebo režisér Vlad Lanné.

Profesionálové z Vertical Images Vás naučí základy práce s drony, soundtrack k filmu vytvoří Kapitán Demo, skupina Bratři a také I Love You Honey Bunny. O scénář se postará kreativní producentka TV Nova Silvia Klasová, která vám společně se svými kolegy ukáže jak vytvořit námět pro dlouhodobý televizní seriál, anebo profesionální šermíři z A.R.G.O. k filmu vytvoří soundtrack Kapitán Demo, skupina Bratři a také I Love You Honey Bunny.Warriors, ti nám ukáží jak správně a bezpečně natáčet filmové souboje se zbraní i bez ní. Na oba workshopy je třeba si předem zajistit rezervaci, která je zdarma! Proto neváhejte!

Akreditace opravňující ke vstupu na veškerý festivalový program stojí 200 korun, pro osoby starší šedesáti let pak pouhých 100 korun. Kromě třídenního programu s ní můžete využívat i různých výhod a slev v píseckých podnicích, nebo se zapojit do soutěže o špičkový monitor EIZO v hodnotě 19 290 korun!

Zakoupit v předprodeji ji můžete na stránkách www.centrumkultury.cz, nebo v době konání festivalu, přímo v Kině Portyč!

Pro nejnovější informace se s námi spojte na facebook.com/filmfestpisek, nebo na našich webových stránkách www.filmfestpisek.cz.

Prostor plný možností se otevírá všem! Těšíme se, až se v něm s Vámi potkáme.  

  

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jan 

  Reagovat

   

  Zbytečná akce!!

  Vloženo 19.10.2016 07:51:40

  • Miloš 

   Reagovat

    

   Však tam nemusíte chodit. Seďte doma na zadku a čučte na bednu :)

   Vloženo 21.10.2016 17:35:36

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace