Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Nepolepšitelný zloděj nyní čeká na svůj ortel

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

PÍSECKO – Pro policisty známý třiačtyřicetiletý recidivista si nedá pokoj - stále krade a krade. Tentokrát se zaměřil na nejrůznější nářadí. V září se mu hodila přímočará pila, pásová bruska, vibrační bruska, vrtačka, ale i stavební koza. Lump není kutil, protože kradené nářadí prodal do zastavárny. V těchto dnech mu tak policisté sdělili obvinění z trestných činů krádeže a porušování domovní svobody.

Písečtí kriminalisté už delší dobu pracují na případech, které má na svědomí pro ně známý třiačtyřicetiletý recidivista z Písecka. Vyšetřováním jiných skutků se jim podařilo odhalit další případy, které pachatel spáchal.

Počátkem září vnikl na pozemek u jednoho domu v Pražské ulici v Písku. Z neuzamčeného zahradního altánu si odnesl přímočarou pilu, pásovou brusku, vibrační brusku a vrtačku. Lup následně prodal v jedné písecké zastavárně. Před několika dny opět vnikl neuzamčenými vraty na pozemek u jednoho domu v Protivíně. Zaměřil se na rekonstruovanou část domu, kde si přivlastil dřevěnou stavební kozu. To mu však nestačilo, a tak vklouzl oknem do právě rekonstruovaných místností. Odtud si vzal kompresor, ruční pneumatické bourací kladivo, závěsný naviják, starší chromovaný lustr a stavební kolečko. Kriminalisté muže zadrželi, nyní mu sdělili obvinění z  trestných činů, a to krádeže a porušování domovní svobody. Dnes ho stíhají na svobodě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace