Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Nové Písecké postřehy: Bude z vojenského prostoru Oldřichov nový příměstský park? Chtějí zastupitelé přejmenovat lávku u Václava?

PÍSEK - Středeční vydání týdeníku Písecké postřehy se bude věnovat plánům Písku na vybudování nového moderního příměstského parku, který chce město vytvořit z bývalého vojenského prostoru Oldřichov. Navrhuje i singltrekovou trasu, která vloni neprošla v Píseckých horách. V novinách najdete i další reakce na petici, která žádá pojmenování nové lávky u Václava po politické vězenkyni Dagmar Šimkové. Lávka je ve výstavbě a zatím má nést jméno architekta Josefa Pleskota. Postřehy nabízí reakce politiků z různých stran. Přečíst si můžete i velký rozhovor s vědcem Petrem Brožem. Rodák z Písku zkoumá sopečnou činnost na Marsu. Získal za to prestižní ocenění. Sportovní část Píseckých postřehů přináší pestrou sadu reportáží. Třeba tu z turnaje v plážové házené, ve které byly k vidění krásné bitvy. Drama nabídlo i utkání fotbalového okresního přeboru Milenovic s týmem Královy Lhoty, po kterém byl znám mistr soutěže. Na sportovních stránkách najdete také loučení fotbalistů Písku a Čížové s třetiligovou sezonou. Každý z týmů završil soutěž v úplně jiném rozpoložení. A víte, kdo ovládl nedělní Běh tolerance v Písku? Dočtete se to také v tištěném vydání, které bude na státních od 13. června.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace