Kdy a kam

 • Výlov rybníka Markovec

  středa 14.11 - Mladějovice, Žižkova mohyla

 • Tomáš Klus

  středa 14.11 19:00 - Tábor, hotel Palcát

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Nové Písecké postřehy: Stavba protipovodňové zdi má problém. Nehoda autobusu s dětmi uzavřena

Ve středu 11. července bude na stáncích čerstvé vydání týdeníku Písecké postřehy, které se věnuje v titulním článku kontroverzní protipovodňové zdi na sídlišti Portyč. Ukazuje se, že stavební firma narazila na problém, na který odpůrci zdi upozorňují více než rok. O co jde? Dočtete se v novinách. Písecké postřehy přinášejí také informaci o tom, že policie a státní zástupce už ukončili prošetřování dva roky staré nehody autobusu s dětmi. V novinách najdete informaci, jak trestní stíhání řidiče dopadlo. Postřehy se věnují i rekonstrukci perly Píseckých hor a dopodrobna rozebírají nově schválený dokument o cyklo dopravě v Písku, kde se píše o silných a slabých stránkách a možných nástrahách pro cyklisty. Sportovní redaktoři zavítali například na střelecký Český pohár na střelnici Provazce, na triatlonový závod do Tálína nebo nohejbalový turnaj v Čížové.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Špírek 

  Reagovat

   

  Dyť jo, referendum bylo pastí na lidi, někdo se chtěl jen zviditelnit. Je dobře, že se starý plavečák začne opravovat, snad se teda za pár let i vykoupeme.

  Vloženo 12.7.2018 14:12:09

 • Písečačka zatím ještě 

  Reagovat

   

  Příspěvek pana Úlehly týkající se referenda v PP je nechutný! Všichni vědí, jak bylo referendum zmanipulováno a on svaluje vinu na Judr. Veselého. Připomíná mi to, jak zloděj křičí chyťte zloděje. Současná koalice zkazila co se dalo, ale nepřizná to, naopak kolem sebe bude ještě kopat. Je mi z toho dost nanic.

  Vloženo 11.7.2018 17:53:02

  • Lida 

   Reagovat

    

   Souhlasím. T. Úlehla se akorát chce zviditelnit aby se mohl na radnici nacpat sám.

   Vloženo 12.7.2018 18:20:25

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace