pátek 14.12 19:00 - Písek, KD

• Delikvence, Maae, NoMoreHiroshima, Incident

pátek 14.12 19:00 - Strakonice, Křemelka

O povinnou výhru se Čížovští ve druhé půli strachovali

ČÍŽOVÁ - Fotbalisté domácího Sokola přivítali v posledním podzimním utkání poslední celek tabulky. K povinnému vítězství si v první půli vybudovali třígólový náskok, který se zdál být do druhého poločasu dostatečným. Navíc od 40. minuty hráli proti devíti, když sudí Jakub Hodek vyloučil hostům během dvou minut dva hráče. Za stavu 3:0 a dvojnásobné přesilovce domácí soupeře podvědomě podcenili, ten vstřelil dva góly a na závěrečné drama bylo zaděláno. Definitivní vítěznou tečku mohl pod tři čížovské body udělat Jan Lukeš, jenže penaltu za faul v 83. minutě na Matěje Gregora Lukešovi chytil gólman Dobříše Jan Jechort a domácí se až do závěrečného hvizdu o výhru strachovali.

Sokol Čížová – MFK Dobříš 3:2 (3:0)
Branky: 22. Lukeš, 38. Jirouš, 44. Polodna - 49. Matějka, 54. Kozohorský
Rozhodčí: Hodek - Janoch, Vychodil. ŽK: 1:2 (Chytrý – J. Šrain 2). ČK: 0:2 (37. Procházka, 39. J. Šrain po 2. ŽK). Diváků: 101
Čížová: J. Novák – Kočí, Fenyk, Rozhoň, Polodna – Krasnyanyk, O. Gregor, Janda, Lukeš – Chytrý, Jirouš (80. M. Gregor). Trenér Zdeněk Staroba