Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Od pěti do sedmi hodin došlo ke čtyřem nehodám

JIŽNÍ ČECHY - Čtyřmi nehodami začalo ráno na jihočeských silnicích. Ta první se stala krátce po 5. hodině u obce Strmilov na Jindřichohradecku. Havarovalo zde vozidlo, došlo k lehkému zranění. Na místě zasahovali hasiči, policie a zdravotníci. Doprava musela být řízena kyvadlově. O hodinu později havaroval vůz na silnici 19 u Tábora, zde bez zranění. Po půl sedmé došlo k nehodě na silnici u obce Horosedly na Písecku, kde se střetl osobní automobil se zvěří. Omezen je jeden jízdní pruh. V 6.45 hodin havarovalo auto v ulici Na Huti v Suchdolu nad Lužnicí na Jindřichohradecku, a to u přejezdu. Poškozené jsou závory, nehoda je bez zranění, s omezením v jednom jízdním pruhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace