Kdy a kam

  • Žena z Korinta

    pondělí 17.12 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní hru zahraje Divadlo Viola.

  • KPH - Česká mše vánoční

    pondělí 17.12 19:00 - Strakonice, KD

    Tradiční vánoční koncert s Rybovou mší a s pásmem vánočních koled „Splnilo se písmo svaté“. Součástí koncertu je rozsvícení adventního věnce.

Zobrazit všechny události
 

Omlazené Sokolky v premiéře na nováčka nevyzrály

PÍSEK - V sobotu 6. září odstartoval další ročník nejvyšší soutěže žen, česko-slovenská interliga. Domácí tým vstoupil do soutěže bez mnoha opor minulé sezony - Veroniky Malé, Michaely Součkové, Nikoly Palasové, které odešly do pražské Slavie. Kateřina Vrabcová přerušila kariéru a na soupisce píseckého týmu chybí i dvě loňské brankařky - Eliška Šíbrová a Eliška Brožová. Ke všemu zlému se v závěru přípravy zranila i střelkyně Andrea Königová, která bude chybět minimálně první polovinu sezony. Za této situace byl nový mladý kouč Ondřej Václavek postaven před nelehkou situaci, postavit konkurenceschopný tým. Úkolu se ujal s mladickou vervou, do týmu zabudoval hodně nových hráček a Sokol Písek bude zřejmě v celé soutěži patřit k nejmladším. Důležité pro další budoucnost písecké ženské házené je, že mladý trenér svému novému týmu hodně věří. V prvním duelu sezony přivítaly písecké házenkářky nováčka nejvyšší soutěže HC Plzeň, který ke svému historicky premiérovému vystoupení v interlize přijel také s hodně mladým kádrem a nakonec si odvezl první bod.

Sokol Písek – HC Plzeň 26:26 (13:15)

Sestava a branky Písku: Chalušová, Preslová - Boorová 3, Kozáková 5, Michková, Rusfelová 2, Líbalová, Svobodová 2, Kovářová 9/3, Talafousová 1, Bullová 1, Benešová 1/1, Pošustová 1, Kalčíková 1, Dvořáková, Růžičková

Nejvíce branek HC Plzeň: Šelaisová 7/6, Drozdová 5, Pešičková 3, Bubeníková

 

Více, včetně rozhovoru s trenérem Ondřejem Václavkem a barevnou fotostranou píseckých házenkářských modelek, ve středečních Píseckých postřezích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace