Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Pátrání po pohřešované osobě

Edita Švecová , Autor: PČR

Edita Švecová     Autor: PČR

TÁBOR – Včera navečer táborští policisté vyhlásili pátrání po osmatřicetileté Editě Švecové z Tábora, vysoké asi 165 centimetrů, střední postavy, která v pátek 27. září odešla z azylového domu na sídlišti Nad Lužnicí. Podle získaných informací se může pokusit o sebevraždu. Může být kdekoliv.

Pohřešovaná odešla ve večerních hodinách pátku dne 27. září ze svého přechodného bydliště v azylovém domu ve Vídeňské ulici na táborském sídlišti Nad Lužnicí. Dle zjištěných informací byla naposledy spatřena okolo osmé hodiny ranní následujícího dne, tedy v sobotu 29. září, na Soběslavské ulici v Táboře, Na Kopečku. Podle výpovědí lidí, kteří s ní byli naposledy v kontaktu, měla uvažovat o ukončení života skokem z mostu. Rovněž v nedávné minulosti již obdobným jednáním vyhrožovala. 

Pohřešovaná je střední, asi 160 až 165 centimetrů vysoké postavy. Na sobě měla světle modré rifle a bílé šusťákovou bundu. Při sobě by mohla mít béžovou kabelku obdélníkového tvaru. Oproti přiložené fotografii má kratší, odbarvené nazrzlé vlasy.
„Policisté po ženě intenzivně pátrají. Jakékoliv informace o jejím pobytu či výskytu sdělte prosím neprodleně táborským policistům cestou linky 158,“ dodal tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace