Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Písecká osmnáctka slehla ve druhém poločase

PÍSEK - Už minulý týden nastoupila v Prachaticích rezerva píseckého staršího dorostu k prvnímu utkání jarní části České divize dorostu. Po zdařilém zápase, kdy svěřenci Vlastimila Klusoně získali tři body, je v rámci 17. kola třetí nejvyšší dorostenecké soutěže čekalo před domácím publikem utkání s Doubravkou. V první půli diváci viděli vyrovnaný fotbal, ale ve druhé přišla pro domácí studená sprcha, když jim do brány spadlo doslova úplně všechno. V rozmezí devíti minut inkasovali čtyři branky a plzeňskému soupeři podlehli vysokým rozdílem.

FC Písek – SK SENCO Doubravka 1:7 (1:2)

Branky: Řežábek – Fleissig 2, Paul, Kadlec, Svítek, Řehoř, Eret

 Rozhodčí: Vrchota - Jevčák, Petričák. Diváci: 30.

 Písek: Pícha – Řezáč (46. Volf), Rajzl, Gažík, Hrdlička, Tesař, Žurek (46. Micka), Touš, Kurčík, Řežábek, Peroutka (63. Stráský)

 Doubravka: Janiš – Trojanec, Kadlec (52. Eret), Kaufner, Svítek (72. Tauš), Fleissig, Kuchta, Špicl, Paul (61. Bernard), Řehoř, Nový

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace