neděle 24.3 17:00 - Strakonice, Pod Stolem

Autorské čtení s debatou: Michal Maršálek – básník, lékař a esejista, emeritní primář Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Divadelní představení.

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

Písečtí mladíci na Tábor nevyzráli

PÍSEK – V sobotu 12. ledna bylo na píseckém ledě na programu další utkání Ligy mladších žáků D. Písečtí hokejisté páté třídy hostili Tábor. Domácí nemohli zápas začít lépe. Už po pětadvaceti vteřinách rozjásal písecké příznivce Josef Vittek. Ve druhé třetině kralovali hosté a třemi góly dokázali skóre otočit. V podobném duchu vypadala i závěrečná část. Táborští navázali na předchozí dvacetiminutovku a přidali další čtyři trefy. O snižující branku Písku se postaral osm minut před koncem Matěj Pavlovský. Žlutomodří páťáci podlehli Táboru 2:7.