Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Plánované odstávky elektřiny. Kdy a kde?

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další informace o plánovaných odstávkách elektřiny. Kdy a kde nepůjde proud ve středu 18. března?

 

Na Písecku budou bez proudu od 8 do 15 hodin v Milevsku – Sažinova ulice -  a v Sepekově - STK (vedle ZVVZ), BOBY Hruška, ACOND, ČOV, MEKU s.r.o.Bílek, Sepekov areál družstva, Sepekov - část obce od začátku (od č.p. 302 včetně samot č. 70, 181) až na náměstí k č.p. 25, od budovy polikliniky kolem pošty až k potoku, domy podél potoka od mostu kolem čističky až ke sběrnému dvoru, ulice za hřbitovem od č.p. 290 k potoku, ulice směrem na Líšnici, rodinné domy za budovou kaceláří  družstva, dům s pečovatelskou službou, pošta, obecní úřad, budova polikliniky AURA, restaurace Obecní dům, zemědělské družstvo. V Písku zasáhne odstávka od 8 do 16.30 Budějovické Předměstí – ulice Švantlova, Hradišťská, Ostrovní.

Na Táborsku nepůjde elektřina od 8 do 13.30 ve Svrabově. Od 8 do 14 hodin v Chlebově a v Soběslavi – Na Cihelně.

Na Prachaticku se vypnutí týká od 11 do 16 hodin Bělče - od čp. 14 dále směr po staré cestě směr Prachatice k čp. 45; dále okolí trafostanice (čp. 50)- bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů. Od 8 do 10 hodin nepůjde proud v Protivci. Od 9 do 16.30 budou bez elektřiny ve Stachách - část osady Zadov - lokalita Lesní Chalupy. Bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů. Od 8 do 16 hodin zůstanou bez elektřiny celé obce Chalupy, Šebestov, Studenec, Popelná, Nicov, Řetenice, lokalita Červená. Všichni odběratelé v uvedených lokalitách.

Na Českokrumlovsku zasáhne bezproudí od 8 do 14 hodin Latrán, Staré a Nové Dobrkovice a Kladné.

V Českých Budějovicích se odstávka plánuje od 7.45 do 13 hodin v Puklicově a Nerudově ulici. Od 12 do 14.30 v ulicích Mánesova, Lidická, Matice Školské, Tylova, U Malše.  Od 7.45 do 10.30 v ulicích Mánesova, B. Němcové, Generála Svobody, Komenského, Lidická třída, Matice Školské. V Lišově nepůjde proud od 8 do 13 hodin - třída 5. května

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace