Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Sociální sítě

  Úterý 12.11 9:00 - Milevsko, KD

  Přednáška.

 • Zdravotní pojišťovna MV ČR

  Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

  Mobilní pracoviště.

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá svědky tragické nehody, při které zemřeli u Vodňan čtyři lidé

 Autor: POLICIE ČR

    Autor: POLICIE ČR

STRAKONICKO - Strakoničtí kriminalisté stále hledají svědky tragické dopravní nehody, která se stala dne 18. srpna letošního roku na hlavním silničním tahu I/20 u města Vodňany, kde se čelně střetla dvě vozidla. Zemřeli při ní čtyři lidé.

 

Mladý řidič nákladní dodávky tovární značky Mercedes Sprinter, jedoucí ve směru od Písku na České Budějovice, vjel z dosud neupřesněné příčiny do protisměru, kde čelně narazil do osobního automobilu tovární značky Škoda Fabia, ve kterém cestovaly čtyři osoby.

Náraz nepřežili jak řidič dodávky, který byl ve vozidle sám, tak i řidič fabie, muž středního věku a dále mladý muž a žena na zadních sedadlech fabie. Spolujezdkyně na sedadle vedle řidiče, žena středního věku, utrpěla těžká poranění a je stále hospitalizována ve vážném stavu v českobudějovické nemocnici.

Přesná příčina, míra zavinění a další okolnosti nehody jsou stále předmětem šetření strakonických dopravních policistů a kriminalistů. Podle zatím získaných svědeckých výpovědí, bylo zjištěno, že se po střetu vozidel na místě pohybovaly osoby, které k místu měly přijet osobním vozidlem od Českých Budějovic. Policisté se obrací na tyto možné svědky, aby se přihlásili na linku 158 nebo na tel. č. 974 237 324.

 

Diskuse k článku - 13 příspěvků
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • DV 

  Reagovat

   

  je to neštěstí celé rodiny.byli v nesprávnou dobu na nesprávném místě.život už to nikomu nevrátí.a obrana proti těmto kaskadérům v autech?neexistuje.Kam jel řidič dodávky ve 3hodiny ráno v noci ze soboty na neděli???Kdyby býval usedl za volant o půl minuty déle,tito lidé mohli žít.Je to nespravedlivé,nicméně se s tím teď už nedá nic dělat.upřímnou soustrast celé pozůstalé rodině.Je mi jich upřímně líto.

  Vloženo 20.9.2018 18:44:45

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  oba ridici mrtvi... co tam chcete zjistovat? ukoncit a basta, skoda casu a penez.

  Vloženo 1.9.2018 10:51:06

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Míra zavinění v tomto případě se bude těžko zjišťovat, i když, vjetí náhle do protisměru by na jasný důkaz viny nasvědčovalo. Ale co my víme, že? Buď byl řidič mercedesu protijedoucím vozidlem oslněn ( poměrně mnoho řidičů světla netlumí), nebo za volantem, vinou únavy, usnul či mu prdlo v bedně. Už se mi několikrát stalo, že kretén zkoušel moje nervy a přibližoval se proti mě v protisměru, aby těsně přede mnou uhnul!. Řidičák si dnes koupí kdejaký magor. A tresty jsou směšné. Mrtvým už stejně nic nepomůže. Silnice jsou přeplněné vozidly a mnoho řidičů nerespektuje dopravní předpisy. Apropó, když jsou svědci, kteří viděli osoby pohybující se kolem havarovaných vozidel po jejich střetu, jistě i oni by mohli podat nějaké vysvětlení. Bohužel všechny nehody a mrtvé mají na svěomí lidé, technika málokdy. Nákladní přeprava se v zájmu lobistily přesunula ze železnice na silnice a výsledky toho vidíme dnes a denně. Prvním propagátorem rušení kolejí byl Vašík Klausovic starší v devadesátých letech.

  Vloženo 29.8.2018 15:23:43

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Byli to tak hodný lidi .Žádná spravedlnost neexistuje. Kvůli jednomu debilovi celá rodina zahynula a spolujezdkyně byla těhotná.

   Vloženo 29.8.2018 18:08:36

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Proč debil, znal jste ho?Třeba to byl jen mikrospánek.

    Vloženo 29.8.2018 19:30:47

    • Anonym 

     Reagovat

      

     Podle informací, které mám, byl řidič opilý a měl dokonce sebraný řidičák... Takže souhlasím s výše napsaným a debil je ještě slabé slovo.

     Vloženo 29.8.2018 20:19:12

     • Anonym II. 

      Reagovat

       

      Tak znal jsem právě druhou stranu a alkohol v nehodě roli nehrál. Řidičský průkaz také měl. Takže nevím odkud informace máte, ale prosím nerozhlasujte dál tyto nesmysly. Řidič dodávky byl také velmi hodný člověk, měl rodinu a není to lehké ani pro pozůstalé z jeho strany.

      Vloženo 30.8.2018 12:33:50

      • Ja 

       Reagovat

        

       Víte o tom kulovy,tak buďte radši zticha...

       Vloženo 4.9.2018 22:43:03

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Koukám, že Klause tu někteří nacpou opravdu do jakékoli diskuze.
   Jinak upřímnou soustrast pozůstalým.

   Vloženo 29.8.2018 19:13:42

   • nick 

    Reagovat

     

    klaus neklaus, v zájmu lobisty se doprava ze železnice přesunula na silnice - to je bez diskuse.
    a co teď s tím?
    Najde se nějaký nový lobbista, aby přesunul dopravu zpět na koleje????

    Vloženo 30.8.2018 08:55:13

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Ano přesuneme nákladní dopravu zpět na koleje ,ale kdo vám z nádraží přiveze zboží do krámu ?? Opět kamion . Vše kolem vás na co se kouknete přivezl kamion ,bez nákladní dopravy to zkrátka nejde .

   Vloženo 30.8.2018 19:32:26

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Co melete o kamionech? Bourala dodávka a osobak. Znám spoustu kamionaku občas jedu s manželem. To co dělají a naschvál řidiči osobních aut zrovna jim na cestách je hnus.Kdyby nebylo jich nemáte si ani čím utřít prdel.

    Vloženo 31.8.2018 00:54:58

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Člověče,nebo je to tím že si dneska kdejakej blb koupi auto? To bych asi ve tři ráno neřešil. Proste někdo udělal chybu která stala život ostatní.

   Vloženo 4.9.2018 12:42:13

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace