Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Policie stále pátrá po nezletilém chlapci

ČESKÝ KRUMLOV – Policisté pátrají po pohřešovaném nezletilém chlapci. Na policisty se 15. dubna telefonicky obrátila matka pohřešovaného, která ho měla téhož dne odvézt do dětského domova. Chlapec měl chvilku před odjezdem kolem 16 hodin odejít z domova ve Velešíně a do současné doby se domů, ani do dětského domova, nevrátil a nepodal o sobě žádnou zprávu. Mobilní telefon má vypnutý. V minulosti již z domova utekl. Policisté vyhlásili dne 15. dubna 2018 pátrání, avšak doposud provedená šetření a opatření nepřinesla žádné konkrétní poznatky a chlapce se zatím nepodařilo vypátrat.

Chlapec je 150 až 155 cm vysoké, hubené postavy, má krátké hnědé vlasy a zelené oči. Zdánlivé stáří 10 – 13 let. Na sobě by měl mít černé tepláky, černou mikinu, černou nebo modrou kšiltovku a černé boty s nápisem Puma.
Jakékoliv poznatky o pobytu či výskytu nezletilého chlapce, stejně jako další informace, které by přispěly k jeho vypátrání, sdělte prosím kaplickým policistům cestou linky 974 232 720 případně na lince tísňového volání číslo 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace