Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Oldřích Janota

  pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

  Koncert.

 • Setkání seniorů

  pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Potvrzeno! Vrah z Vyššího Brodu už byl za podobný skutek trestán

VYŠŠÍ BROD - Informaci, kterou jsme jako první krátce po poledni přinesli, že vrah z Vyššího Brodu byl již za podobný skutek trestán, nyní potvrdila i Policie.

Vrah z Vyššího Brodu byl už za obdobný skutek potrestán. Informaci, kterou jsme přinesli jako první krátce po poledni, nyní potvrdil i mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. "Nyní již mohu potvrdit, že obviněný muž se obdobného skutku dopustil již v minulosti a byl za něj také potrestán. Propuštěn byl podmínečně na přelomu loňnského a letošního roku. A navíc mohu také potvrdit, že místem činu je opravdu Vyšší Brod," uvedl na opětovný dotaz Milan Bajcura.

Nám se navíc podařilo zjistit, že pachatel, kterým je údajně syn oběti, se brutálního činu dopustil zvlášť zavrženíhodným způsobem, při kterém nebyl použit žádný nástroj. 

Vzhledem ke všem těmto okolnostem je obviněný, na kterého byl podán podnět k vzetí do vazby stíhán podle ustanovení  § 140 odstavec 3 trestního zákona: a v případě prokázání viny mu hrozí trest 15 až 20 let nebo výjimečný trest.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Ivo Bukač  | 

  Reagovat

   

  Správný postřeh od čtenářky Pavlíny. Chybička se vloudila lety používáním předešlého názvu. Nyní tedy mělo správně být trestní zákoník nebo ještě přesněji předpis č. 40/2009 Sb. Za chybičku se omlouvám.

  Vloženo 24.4.2014 16:30:07

 • Pavla Placha  | 

  Reagovat

   

  Trestní zákon není účinný už od 01.01.2010...

  Vloženo 24.4.2014 16:18:55

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace