Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Skiareály hlásí dobré podmínky, na Lipně vzniklo na sjezdovce dopravní hřiště

 Autor: Skiareál Lipno

    Autor: Skiareál Lipno

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Na lipenských sjezdovkách leží šedesát pět centimetrů sněhu. V provozu jsou všechny lanovky a sjezdovky. Zajezdit si můžete i na skicrossové dráze a pro snowboardisty je připravený snowpark. „Lyžujeme od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin. Dnes si všechny děti mohou vyzkoušet, jaké to je závodit v oblíbeném závodě miniobřáček a open, z lyžařského hřiště Fox parku se stane lyžařské dopravní hřiště s ulicemi, zatáčkami a značkami. Jde o unikátní věc. Stavěla se a malovala zhruba tři hodiny,“ láká k návštěvě vedoucí marketingu Jiří Falout.

Na Monínci momentálně leží od čtyřiceti do šedesáti centimetrů sněhu. Lanovky a vleky fungují od 9 do 16 hodin. Večerní lyžování si můžou zájemci užít od 18 do 21 hodin. Momentálně se teploty pohybují kolem tří stupňů nad nulou.

Také lyžařské podmínky na Zadově jsou pořád dobré. V areálu Kobyla leží 35 až 70 centimetrů sněhu, na Churáňově mají 10 až 40 centimetrů a na Nových Hutích hlásí od 5 do 20 centimetrů sněhové pokrývky.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace