banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Sledujete zatmění Slunce? Fotíte? Vyhrajte pětistovku

AKTUALIZOVÁNO - 20.3.2015 10:11

JIŽNÍ ČECHY – Páteční ráno je ve znamení částečného zatmění Slunce. To nastane na každém místě republiky v jinou dobu. Jde o největší zatmění Slunce viditelné z Česka mezi lety 2011 až 2026. Měsíc při něm zakryje 74 procent slunečního disku. Láká vás taková podívaná? Fotíte? Vyhrajte s naším zpravodajským serverem pětistovku.

 

Kde a v kolik hodin bude možnost pozorovat tento ojedinělý úkaz jsme vás už informovali. Stejně tak o tom, kde můžete v jihočeském kraji částečné zatmění pozorovat hvězdářskými prostředky.

Chystáte se částečné zatmění fotografovat? Teď nabízíme příležitost pro všechny fotografy bez rozdílu.

Pošlete nám svoje fotografie tohoto úkazu. Všechny došlé fotografie uveřejníme na našem zpravodajském serveru Jižní čechy Teď. A tu nejpovedenější odměníme pětistovkou.

Fotografie posílejte na e-mailovou adresu marketing@jihocesketydeniky.cz. Do předmětu zprávy napište SLUNCE. Ve zprávě nezapomeňte uvést kontakty na sebe, tedy jméno a příjmení, poštovní adresu a telefon. Fotografie můžete posílat během dneška, tedy pátku 20. března, až do páté hodiny odpolední. Po uplynutí této doby všechny došlé fotografie probereme, redakční kolektiv je vyhodnotí a uveřejníme ve fotogalerii na webu. 

Autora té nejpovedenější, která od nás získá nejvíce hlasů, odměníme pětistovkou.   

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace