Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Stále ještě se lyžuje, i když finále se blíží

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme jedno z posledních sněhových zpravodajství. Na Monínci, Nových Hutích a Churáňově sezonu ukončili, na Lipně se k tomu chystají v nejbližších dnech. Na Zadově si lyžaři ještě sněhu užívají.

 

„Jednu z posledních možností zalyžovat si mají lyžaři ve Skiareálu Lipno. K dispozici tu jsou zatím pořád všechny sjezdovky, počítat však musejí s vytátými místy. V provozu jsou všechny lanovky. V sobotu přivítáme nadšence na lyžích v plavkách, pyžamech či kraťasích, kteří pak budou mít poloviční útratu v restauraci U Yettiho, a v neděli by měl Skiareál Lipno ukončit sezónu lyžováním za dvacetikorunu,“ uvedl mluvčí střediska Jiří Falout.

Dobré podmínky stále hlásí Zadov. Vleky jsou v provozu, na sjezdovkách leží od dvaceti do padesáti centimetrů sněhu. Provozní doba areálu je denně od 8:30 do 16 hod a od středy do soboty lze využít i večerní lyžování od 18 do 21 hod.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace