Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Sokolské derby připomínalo hru kočky s myší. O víkendu se v sršní aréně představí možná budoucí elita českého basketbalu!

PÍSEK - V pátek 24. ledna pokračovala 1. basketbalová liga mužů 17. kolem základní části. Oba soupeři - Sokol Sršni Písek i Sokol Pražský - měli dvě kola před koncem play off už jisté, a tak se dal očekávat bezstarostný basketbal plný pěkných akcí a košů. Bezstarostný byl hlavně v defenzivě hostí, kde si domácí Sršni prakticky dělali, co chtěli a sázeli jeden koš za druhým. Sokolové z Prahy nezářili ani na útočné polovině, a tak na ukazateli skóre měli na jejich straně číslice až hrozivě vzrůstající tendenci. V poločase vedli Sršni už o 30 a vděčným fanouškům přidali i populární stovku a jasné vítězství rozdílem pětačtyřiceti bodů v posledním domácím zápase základní části.

Sokol Sršni Písek - Sokol Pražský 113:68

Příznivci dobrého basketbalu mají o zábavu postaráno celý víkend. V extralize juniorů U19, což je budoucí elita a výkvět českého basketbalu.
V tabulce první písečtí Sršni přivítají v sobotu 25. ledna od 17 hodin třetí tým tabulky - Snakes Ostrava. V neděli 26. ledna od 10 hodin se v sršním hnízdě budou chtít rozlétnout Orli Prostějov.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace