Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Rendez-vous předvánoční

  středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

  Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

 • Česko zpívá koledy

  středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Startuje automobilová soutěž Krajem kalicha

Ilustrační foto. , Autor: Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Jižní Čechy Teď

TÁBORSKO a MILEVSKO – Na Táborsko a Milevsko zavítá další ročník orientační automobilové soutěže Krajem kalicha. Pojede se v pátek a v sobotu 12. a 13. října. Jede se podle itineráře a mapy a dodržení kontrolují průjezdní kontroly. Další částí soutěže je jízda zručnosti a zvláštní zkouška. Vítězí posádka s nejmenším počtem trestných bodů.

 

Přejímka vozů do devátého a desátého kola Mistrovství České republiky se uskuteční v pátek od sedmnácti hodin a v sobotu od osmi hodin u restaurace Peta Car v Táboře na Kopečku. Tady se uskuteční i jízda zručnosti a po ní se vozidla vydají na orientační jízdy.

Trasa vede nejen po Táboře, ale zavede závodníky i do Bernartic, Milevska a Jistebnice. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích a pořadatelé myslí i na nové posádky, které nemají s automobilovým sportem zkušenosti. Pro ty je určen Shell Cup, do kterého se mohou závodníci registrovat také v sobotu od osmi hodin. Pořadatelem je Jihočeský AOS klub v AČR Tábor.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace